coffee beans 

Dzintars ir organiskais dārgakmens, kas veidojies no dažādu augu un skuju koku sveķiem miljoniem gadu laikā un ticis izskalots, kopš sāka veidoties Baltijas jūra. Vēl dzintaru sauc par saules akmeni, jo veidošanās laikā tas ir akumulējis saules enerģiju. Šis akmens ar zeltaino mirdzumu, silto, saulaino krāsu gammu un dziednieciskajām īpašībām, jau sen ir iekarojis cilvēku sirdis. Baltijas jūras izskalotais dzintars pamatā satur sukcinītus. kuriem ir raksturīgi dzelteni medainie toņi un tā ķīmisko sastāvu raksturo augsts dzintarskābes saturs (2-8 %). Jau no seniem laikiem dzintars tiek izmantots gan rotaslietu izgatavošanā, gan medicīniskiem mērķiem, jo domājams, ka dziednieciskās īpašības tam dod dzintarskābe, kas ir unikāls nespecifisks biostimulators. Par dzintara veidošanos no sveķiem liecina arī tā dabiskās pilienveida, lāstekveida un satecējumu formas. Mainīgais blīvums un ķīmiskais sastāvs nosaka katra dzintara gabaliņa oriģinalitāti, kuram identisku neatrast. Dzintars ir unikāls mumificētājs tāpēc iedzintarojumos var sastapt gan kukaiņus un sīksīkas augu drusciņas, gan minerālu daļiņas un augsnes gabaliņus. Maigais, amorfais dzintara fizikālais stāvoklis ļauj to samalt un lietot kosmētikā, jo mazās daļiņas ir ar gludu virsmu bez jebkādām asām šķautnēm.Ir zināms, ka cilvēka organismā katru dienu tiek izstrādāta dzintarskābe, lai nostiprinātu imūnsistēmu, bet ar gadiem šis dzintarskābes daudzums samazinās, radot nogurumu un emocionālu spriedzi. Tagad arī mēs pievēršamies šim unikālajam senatnes dārgakmenim, lai Jūs varētu izjust glāsmaino dzintara un saules dziļuma pieskārienu ķermenim un dvēselei. Ir izstrādāta kosmētisko līdzekļu līnija ar dzintaru.

TONIZĒJOŠS, ĀDU ATJAUNOJOŠS KRĒMS SEJAI UN DEKOLTĒ „DZINTARA PĒRLE" AR DZINTARU

Speciāls jaunās paaudzes ādu atjaunojošs krēms ar dzintaru - dabīgo bioenerģētisko augu izcelsmes dārgakmeni, kurā ir apvienotas saules, vēja un ūdens enerģijas, kas aktivizē šūnu elpošanu un ādas apgādi ar skābekli un dzīvības enerģiju. Dzintars savienojumā ar biogēnajiem augiem - zelta stīgu un karalisko liliju, kviešu dīgstu un palmu augļu nepiesātinātajām eļļām, kuras ir bagātīgs vitamīnu avots, nodrošina intensīvu krēma darbību - dziļu ādas mitrināšanu, barošanu un šūnu atjaunošanos. Pateicoties mikromasāžai, ko veic sīkās dzintara pērlītes, āda saglabājas veselīga, svaiga un zīdaina, jo kompleksais krēma sastāvs stimulē epidermas atjaunošanos, paaugstina ādas imunitāti un enerģētiski piesātina ādu. Baltijas dzintars satur ievērojamu daudzumu - līdz 8% dzintarskābi, kura ir unikāls biostimulators, kas palīdz ādas šūnām saglabāt saistaudu elasticitāti, tādā veidā nostiprinot sejas aprises un ādas turgoru. Krēms ātri iesūcas ādā, veidojot matētu mikrostruktūru, kas aizsargā ādu arī no ārējo vides apstākļu iedarbības. Ieteicams krēmu ieziest arī dekoltē un krūšu zonā.

Krēms var saturēt smalkus mehāniskus piemaisījumus, kuri bija ieslēgti krēmā izmantotajos dzintara gabaliņos un kurus nav iespējams atdalīt.Ir dažādi fasējumi krēmam.Mazā parastā kārbiņā 20 g krēms ir iefasēts iepazīšanās periodam,lai aprastu ar ādu,fiziskā un mentālā pasaule pieņemtu šo saules,vēja,priežu asaru un kosmosa esību,kas tikai šajā kopdarbībā un savstarējā sadarbībā veiks brīnumus.


Cena: 20 g 6,00 eiro, 40g 12,00 eiro 40 g Eur
PĪLINGA MASKA SEJAS UN DEKOLTĒ KOPŠANAI - ”DZINTARA PĒRLE" AR DZINTARU

Attīrošais un barojošais ādas kopšanas līdzeklis pīlinga maska ir paredzēts maigai ādas tīrīšanai un barošanai. Tā sastāvā esošais smalkais dzintara pulveris un pērlītes kopā ar aprikožu kauliņiem un kaolīnu saudzīgi noņem un adsorbē pārragotās un atmirušās ādas šūnas un sebumu - tauku korķīšus. Dzintara sastāvā esošajai dzintarskābei ir dziļš vispārīgs iedarbības efekts, kas uzlabo asinsvadu stāvokli un paātrina ādas atjaunošanos. Barojošā smiltsērkšķu eļļa ar bagātīgo α, β, γ karotīnu un C, B, B2, B12, E, K vitamīnu daudzumu un aminoskābēm veic dziļu ādas barošanu, novērš iekaisumus un veicina ādas atjaunošanos, padarot to maigu un samtainu.(40g)


Cena: 10,00 eiro 40g Eur
TONIKS AR DZINTARSKĀBI „DZINTARA PĒRLE"

Kompleksais sastāvs no dzintarskābes, smiltsērkšķu ekstrakta un aromātisko sveķu ēteriskās eļļas dziļi iedarbojas uz ādu, to attīrot, tonizējot un mitrinot. Sastāvs nebojā ādas dabīgo hidrolipīdu slāni, neatstāj lipīguma sajūtu. Dod ādai svaigumu.
(75mlar spreiju)


Cena: 9,00 eiro 75ml Eur
KOSMĒTISKĀ EĻĻA ĀDAS KOPŠANAI „DZINTARA PĒRLE"

Eļļa ar dzintara komponentiem dziļi iesūcas ādas dziļākajās struktūrās, caur asins kapilāriem nokļūstot visā ķermenī. Dzintarskābe palīdz stabilizēt trīsdimensiju kolagēna šķiedru struktūru sejas aprisēs, kas palīdz saglabāt jaunības tvirtumu sejas ādā. Dzintarskābe labi atbalsta arī saišu, skrimšļu veselību locītavās, palīdz veidot elastīgākas locītavu kustības. Labi stabilizē hormonālo balansu vīrieša un sievietes preklimaktēriskā un klimaktēriskā jeb brieduma periodā. Eļļa veicina ūdens balansa normalizāciju, mikrocirkulāciju un vielmaiņas procesus ādā. Augstvērtīgais eļļas sastāvs no augiem un dzintara eļļas ļauj veikt efektīgu ādas masāžu, tā kļūst samtaina un iegūst vieglu svaiguma aromātu. (18ml)


Cena: 6,00 eiro18ml Eur

Kontakti  |   Atsauksmes  |   Personālam

LATVIJAS ZINĀTNISKI AGRORŪPNIECISKĀ FIRMA SIA "EKOELL" DABAS VIELAS SKAISTUMAM UN VESELĪBAI