coffee beans 

Zīmulīši veic "Ekoell" krēmu funkcijas gan uz ādas, gan gļotādām, palīdzot uzlabot attīrīšanas procesus, atbalstot šūnu reģenerāciju, sekmējot vielu maiņas norisi, kā arī nodrošinot labsajūtu un komfortu ikvienam, bet īpaši cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu.

Ievērojot vīrieša organisma fizioloģiskos procesus un prasības, izveidoti arī īpaši profilaktiskie zīmulīši visu vecumu vīriešu organisma labsajūtai un spēcināšanai.

Gan sieviešu, gan vīriešu profilaktiskie zīmulīši palīdz pat hemoroīdu radītā diskomforta gadījumos, normalizējot vielmaiņu visā organismā un ātrāk atjaunojot gļotādu.

Niansētākus jautājumus jums ir iespējas uzdot ārstam speciālistam veselības aprūpē:
dzvavere@gmail.com


Higiēniskie zīmulīši sievietēm „Lazda”

Zīmulīši veic krēmu funkcijas uz ādu, kā arī gļotādām, uzlabojot šūnu reģenerāciju, sekmējot vielu maiņas procesus, kā arī nodrošinot labsajūtu un komfortu ikvienai sievietei, it īpaši ar mazkustīgu dzīves veidu. Higiēniskā “zīmulīša” sastāvs izstrādāts speciāli sievietēm, jo satur tādu augu ekstraktus, kuri regulē vielu maiņas procesus organismā un sakārto to. Bioaktīvie bišu produkti ir vērtīgi antibiotiķi bez blakus procesiem. Zemes tauki stiprina imunitāti, pelašķiem ir spazmolītiska darbība - mazina menstruālās sāpes. Rasaskrēsliņi ir “burvju zāle”, kas spēcina organismu un mazina sāpju sindromu, ceļmallapas un asinszāle tīra asinis, sarkanais āboliņš mazina uztūkumus, sacietējumus.(10gb/iep)

Cena: 10,50 eiro Eur
Profilaktiskie zīmulīši

Zīmulīši veic “Ekoell” krēmu funkcijas uz ķermeņa ādu, uzlabojot šūnu reģenerāciju un sekmējot vielu maiņu, kā arī nodrošinot labsajūtu un komfortu ikvienam, bet īpaši cilvēkiem ar mazkustīgu dzīves veidu. Propoliss ir vērtīgs dabīgais antibiotiķis bez jebkādiem blakus efektiem. Zemes tauki attīra gļotādas un palīdz pie olvadu un prostatas iekaisumiem. Kastaņu ziedi palīdz hemoroīdu novēršanai un stiprina venozos asinsvadus. Ceriņu ziedi mazina muskuļu un locītavu diskomfortu. Rasaskrēsliņš sekmē gļotu atdalīšanos, mazina tūsku un reimatiskās sāpes, palīdz pret asiņošanu. Ievziedi mazina vēdera sāpes un aizcietējumus, piemīt pretiekaisuma efekts. Pelašķiem ir spazmolītiska iedarbība, tie palīdz pret menstruālām sāpēm un nierakmeņu kaitēm, gremošanas traucējumiem. Kliņģerītei ir antiseptiska, dziedinoša un nomierinoša iedarbība, tā veicina gremošanu un sekmē žults sekrēciju. Raudene nomierina centrālo nervu sistēmu, pastiprina dziedzeru darbību, palīdz novērst menstruālos traucējumus. Vīgrieze palīdz pret nervu sistēmas traucējumiem, hipertoniju un bezmiegu. Deviņvīru spēks nomierina locītavas. Vērmele mazina gļotādas iekaisumus un gremošanas traucējumus. (10gb/iep)

Cena: 10,50 eiro Eur
Profilaktiskie zīmulīši vīriešiem

Sastāvā esošais propoliss ir vērtīgs dabīgais antibiotiķis bez blakus efektiem. Zemes tauki stiprina imunitāti, uzlabo asinsriti un palīdz novērst prostatas iekaisumus. Palmu augļu eļļa ir dabiska A un E vitamīna un koenzīma Q10 avots. Kastaņas ziedi stiprina venozos asinsvadus, bet ceriņu ziedi mazina tūsku un reimatisko diskomfortu. Ievziedi mazina vēdera sāpes un aizcietējumus, pelašķi palīdz pret gremošanas traucējumiem un nierakmeņu veidotām problēmām. Kliņģerīte veicina gremošanu un žults sekrēciju, raudene nomierina centrālo nervu sistēmu, uzlabo dziedzeru darbību. Deviņvīru spēks nomierina locītavas, bet vīgrieze mazina stresu. Ķirbju sēklu eļļas ekstrakts sekmē vielmaiņu, veicina gremošanas trakta darbību, mazina iekaisumus, īpaši prostatas. Lazdu mizu ekstrakts stiprina organismu un normalizē priekšdziedzera funkcijas un zarnu trakta darbību.(10gb/iep)

Cena: 10,50 eiro Eur
Kosmētisko balzamu kolekcija ir jaunās paaudzes ādas kopšanas līdzekļi, kas satur augu un augļu ekstraktus, bišu produktus un īpašās, nepiesātinātās linsēklu, sezama, riekstu un palmu kodolu eļļas, kas strukturāli līdzīgas taukiem, kas savukārt kalpo par pamatni starpšūnu sieniņām, veidojot ādas virsmu gludu, tvirtu un svaigu.

„ZEMENĪTE”

ieteicama jutīgai ādai, kas cieš no nelabvēlīgiem laika apstākļiem – liela sala, vēja, karstas saules un sausa gaisa. Emocionāli jutīgām būtnēm. Ieteicams arī bērnu ādas masāžai.(5g)


Cena: 2,50 eiro Eur
„CITRONS

piemīt mīkstinošas, nedaudz balinošas un ādu barojošas īpašības. Palīdz regulēt ādas tauku dziedzeru darbību, mazināt pinņu veidošanos.(5g


Cena: 2,50 eiro Eur
„ROZE”

lieto jebkura tipa ādas kopšanai. Atbalsta ādas turgoru un palīdz veicināt intensīvu ādas šūnu vielmaiņu un barošanu.(5g)


Cena: 2,50 eiro Eur
„MELONE

maigi kopj problemātisku ādu, to tonizējot, mīkstinot un spēcinot ādas turgoru.(5g)


Cena: 2,50 eiro Eur
„DIŽEGLE”

palīdz novērst ādas problēmas, uzlabot asinsriti, mazināt muskuļu un locītavu diskomfortu. Ieteicams iemasēt plaukstās un kāju pēdās, kā arī skaustā un krūšu rajonā.
Stiprina imunitāti.5g


Cena: 3,00 eiro Eur
Balzāms bērniem

(kārbiņas ar dažādu zīmējumu etiķetēm) ar zemeņu aromātu un bagātīgu ziedu ekstraktu kompozīciju pabaros maigo bērna ādu, pasargājot no ārējo faktoru iedarbības. Balzāmu nelielā daudzumā maigi ieglauda arī plaukstiņās un pēdiņās. Zemeņu aromāts veicina bērniem ēstgribu un veido saskanīgu kontaktu ar ģimenes locekļiem. (5g)

Cena: 2,50 eiro Eur

Kontakti  |   Atsauksmes  |   Personālam

LATVIJAS ZINĀTNISKI AGRORŪPNIECISKĀ FIRMA SIA "EKOELL" DABAS VIELAS SKAISTUMAM UN VESELĪBAI